Aramak için Enter tuşuna, çıkmak için ise Esc tuşuna basabilirsin.

Kadir Bozan

Merhabalar ben MİMAR Kadir BOZAN birçok insan avrupa’yı gezip görmek ister oradaki insanların yaşantılarını, kültürlerini,yapılarını,çevredeki  güzellikleri  ve bunun gibi birçok yeri  merak ederler. Evet işte ben o birçok insanlardan biriyim.

Jovenbus tur firması ile avrupa yolculuğuna çıktım bu turda yolculuğumuz otobüs ile ülkelere ,şehirlere gidilip program dahilinde gezilen yerler bittikten sonra serbest zaman ve gece yatmak için otele gidiliyordu, bazı zamanlar otobüste bazı zamanlarda ise otelde kalıyorduk. Plan program çok iyiydi bence ,çünkü zaman çok önemlidir. En azından benim için, geçen her zamanda kendime çok yer görüp çok şey katmak istiyordum. Çok fotoğraf çektim ve çok eğlendim ve en önemlisi mesleğim gereği kendime çok şey kattım. Tur arkadaşalarım ve jovenbus ekibinin katkıları sayesinde moralimiz hep yüksekti. Bu yüzden onların payı büyük , aslında nerede olursak olalım eğlenmek bizim elimizde ve biz bunu başarabiliyorduk.Çok geziyorduk ve çok yoruluyorduk ama bana göre bunun adı tatlı yorgunluktu. Değermiydi ? bence değerdi,  emek vardı çünkü  iyi bir çalışma vardı.

Başta jovenbus ekibi olmak üzere iyi bir gruptuk bence ,zaman zaman bazı sıkıntılar aksilikler elbette oldu, hiç kimse hiç bir yer mükemmel değildir. Fakat hiç bir şey bizim eğlencemize keyifli vakit geçirmemize mani olmadı .Sanırım kendime rahatlıkla söyleyebileceğim bir şey var , bundan sonra tek başıma avrupa ya gidebilirim benim için en iyi deneyim ve tecrübe bu oldu. Farklı bir tur firması da olabilirdi ama benim nasibim kısmetim  jovenbus muş demek ki  neden mi ?

cevabı : (çok içten ve samimiler kısacası orjineller…  🙂 )

Not : Bu yazıyı hiçbir baskı altında olmadan tamamen kendi düşüncelerimi ve samimiyetimle ifade etmekteyim. Jovenbus ekibine bana yaşatmış olduğu bu güzel günler için sonsuz iyi dileklerimi belirtir ve son olarak şunu belirtmek isterim. Jovenbus ve ekibi ; siz siz olun tavrınız , duruşunuz  ve samimiyetiniz hiç değişmesin teşekkürler.

Jovenbus Turları

€1,600 €1,399 Tour list image

2022 Büyük Avrupa Turu

Erken Rezervasyon Fırsatı! 2021