}P9U~J}g%H(^ Hakkımızda | Erken Rezervasyon Fırsatı | Otobüsle Avrupa Turu | Jovenbus
Aramak için Enter tuşuna, çıkmak için ise Esc tuşuna basabilirsin.

Jovenbus

Joven Turrizm Hakkında Bilgi

Jovenbus, Türkiye’nin ilk  Otobüs ile Avrupa turu düzenleyen Turizm şirketi olup tatil ve tur planı denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biridir. Taner Çapik tarafından kurulan ve ilk günden bu yana ekonomik programlarla ilgi odağı haline gelen ve tatil dostu olan Jovenbus hizmetlerine kalitesi ile tatil severlerin yol arkadaşı olmaya kendisine görev edinmiştir. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar çizgisini bozmayıp yurtdışı turları alanında tatil planı gibi pek çok konuda hizmet sunmaktadır. 

Tüm misafirlerimizin unutamayacağı bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefleyen Jovenbus ailesi rahat ve kaliteli bir tatil yapmanız için en iyi konaklama mekanlarını ve en iyi rotayı sizler için hazırlayıp güncellemeye devam etmektedir.

En Başarılı Turizm Acentesi

Yaptığı hizmetlerden dolayı birçok ödül gazete röportajları ve Televizyon konuğu olarak yılın en başarılı Turizm acentesi olmayı  başarmıştır. 

Türkiye genelinde güçlü ve geniş reklam bağlantıları bulunan Joven Turizm, aynı zamanda alanında uzman profesyonel kadrosu ile uygun fiyatlarla tatil sunmayı ve kaliteli hizmet vermeyi vizyon edinmiştir. Erken rezervasyon ve uygun fiyat avantajları ile dilediğiniz programa katılıp tatile en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayan

Jovenbus Turizm hem yurtiçi hem de yurtdışında tatil ve tur hizmetleri sunmaktadır.

Jovenbus Hizmetleri Nelerdir?

Jovenbus Tur sizlerin hayalinizdeki  tatil için pek çok alternatif sunmaktadır. 

Web sitemizde alabileceğiniz birden fazla destinasyon bulunmaktadır. Yurt dışını kısa orta ve büyük program olarak 3 bölüme ayıran Jovenbus profesyonel rehberler eşliğinde hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

3 Ayrı destinasyon sunmanın en güzel avantajları her kesime uygun programlarla  tatile çıkmak isteyen misafirleri hayallerindeki tatil ile buluşturmaktır.

Jovenbus İle Vize İşlemleri

Jovenbus Yılların verdiği deneyim ile alanında en bilgili kadrosu ile vize işlemlerini %99 olumlu cevap alarak müşterilerin vize ile ilgili yaşayacakları korkuları da gidermektedir.

Jovenbus ile Huzurlu Tatil

Jovenbus yurtdışı turları konusunda da yurtiçi turları konusunda da uzun yıllar  tecrübesiyle başarısını kanıtlamış bir markadır. Siz de bireysel ya da kurumsal tatil & etkinlik planlarınızı Jovenbus güvencesi ile yaparak sorunsuz tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Jovenbus  iletişim kanalları arasında sorulan sorulara hızlı cevap vererek değerli misafirlerimizin akıllarındaki soru işaretlerini gidermektedirler. %100 müşteri memnuniyeti sağlama amacıyla çalışmalarını yürüten Jovenbus her geçen gün bir yenilik ve iyileştirmede bulunmaktadır. Eğer siz de Jovenbus ile tatile çıktıysanız Jovenbus ne dediler de ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinden diğer kullanıcıların yazmış olduklarını da okuyabilirsiniz.

2008 Yılında Ne demiştik..  

Avrupa’da Tatil yapmayan kalmasın..


                                                                                                                 jovenbus-logo-web