Aramak için Enter tuşuna, çıkmak için ise Esc tuşuna basabilirsin.

Jovenbus

Jovenbus, Türkiye’nin öncü, saygın, kaliteli, ilkeli ve güvenilir Avrupa turları düzenleyen turizm markasıdır. Yıllardır genç arkadaşlarımıza Avrupa deneyimi kazandırma görevini başarıyla gerçekleştirmiş, sektörün köklü ve dinamik yüzüdür.

Vizyonunu, gezme aşkıyla yanıp tutuşan değerli misafirlerine kusursuz bir Avrupa turu yaşatmak, alanında uzman, deneyimli ve rasyonel bir ekiple kendine özgü mutlu tatiller gerçekleştirmek olarak belirlemiştir.

Şirketimiz; kalite ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden, olgun ve seviyeli duruşunu bozmadan Türk turizmine destek olmayı ve sektörde istihdam oluşturmayı hedeflemektedir.

Jovenbus, gerçekleştirmekte olduğu etkinliklerin kültürel etkileşime hizmet etmesini amaç edinmiş ve uluslararası kültürleşmenin yolunu açmıştır.

Jovenbus ismi, İspanyolca kökenli ve “genç” anlamına gelen “joven” ile “otobüs” anlamına gelen İngilizce “bus” sözcüklerinin terkibiyle oluşturulmuş ve “gençotobüs” anlamına gelmektedir. Adındaki sihirli anlamı taşıyan Jovenbus; 2008.yılından beri, genç ve genç ruhlu insanların hayallerini gerçekleştirmektedir. Bu uğurda misafirlerimizi Avrupa hayalleriyle buluşturan, onlara kültürel miras kazandıran, gezme ufku aşılayan Jovenbus, ticari kâr amacını ikinci plana bırakmıştır.