Aramak için Enter tuşuna, çıkmak için ise Esc tuşuna basabilirsin.

Jovenbus

Jovenbus, Türkiye’nin öncü, saygın, kaliteli, ilkeli ve güvenilir Avrupa turları düzenleyen turizm markasıdır. Yıllardır genç arkadaşlarımıza Avrupa deneyimi kazandırma görevini başarıyla gerçekleştirmiş, sektörün köklü ve dinamik yüzüdür.

Vizyonunu, gezme aşkıyla yanıp tutuşan değerli misafirlerine kusursuz bir Avrupa turu yaşatmak, alanında uzman, deneyimli ve rasyonel bir ekiple kendine özgü mutlu tatiller gerçekleştirmek olarak belirlemiştir.

Şirketimiz; kalite ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden, olgun ve seviyeli duruşunu bozmadan Türk turizmine destek olmayı ve sektörde istihdam oluşturmayı hedeflemektedir.

Jovenbus, gerçekleştirmekte olduğu etkinliklerin kültürel etkileşime hizmet etmesini amaç edinmiş ve uluslararası kültürleşmenin yolunu açmıştır.

Jovenbus ismi, İspanyolca kökenli ve “genç” anlamına gelen “joven” ile “otobüs” anlamına gelen İngilizce “bus” sözcüklerinin terkibiyle oluşturulmuş ve “gençotobüs” anlamına gelmektedir. Adındaki sihirli anlamı taşıyan Jovenbus; 2008.yılından beri, genç ve genç ruhlu insanların hayallerini gerçekleştirmektedir. Bu uğurda misafirlerimizi Avrupa hayalleriyle buluşturan, onlara kültürel miras kazandıran, gezme ufku aşılayan Jovenbus, ticari kâr amacını ikinci plana bırakmıştır.

Jovenbus İle Avrupa Turları

Detaylar için bizimle iletişme geçiniz.

Blog Yazıları

Dünyanın yaşanabilir şehirleri

Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri

Birleşmiş Milletler tarafından yayınlanan rapora göre dünyanın en yaşanılası 10 ülkesini sizler için listeledik. Herkesin doğduğu ve büyüdüğü yer kendisi için farklı bir anlam taşır

Read More »
Hollanda Rehberi

Hollanda

Karayip sınırlarında üç adası bulunan Hollanda’nın aynı zamanda Batı Avrupa’nın büyük bölümünde toprakları yer almaktadır. Deniz seviyesinin altında genel itibariyle toprağı bulunan ülkenin ismi de

Read More »
Avrupada virüs

Avrupa’da durum nedir ?

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO), 2020’nin küresel turizm tarihinin en kötü yılı olduğunu açıkladı.
UNWTO’ dan yapılan açıklamada, küresel turizm sektörünün Covid-19 salgınının yol açtığı seyahat kısıtlamalarının etkisiyle 2020 yılında 1,3 trilyon dolar kaybettiğini duyurdu.

Read More »

Jovenbus ile yeni rotalar

Ankara’dan hareket eden özel turizm paketli konforlu araçlarımızla İstanbul’dan katılacak yolcularımızı alıp Bulgaristan sınır kapısından çıkış ile yurt dışı seyahat serüvenimiz başlıyor

Read More »