Kuruluş gününden bu güne kadar çizgilerinden şaşmayan ve rakip şirketlere nazaran türkiyede en uygun fiyatlar ile programları gerçekleştirip ve bu programları sonlandırdıktan sonra hiç kimse ile bağlarını kopartmayıp Türkiye içinde ufak çaplı buluşmalar düzenleyerek arkadaşlık dostluk bağını güçlendiriyoruz.

Yıllardır genç arkadaşlarımıza yurtdışı deneyimi kazandırma misyonunu üstlenmiş ve bunu farklı şehirlerde yaptığı çalışmalar ile gerçekleştirmesini bilmiştir. Ne yazık ki çoğu genç arkadaşımızın yurtdışına çıkış ile ilgili gerek ailelerinden duydukları sözlerle, gerek dil ile ilgili çekinceleri nedeniyle korkuları bulunmaktadır. Başta Avrupa, Balkanlar, Amerika ve Uzakdoğu’da yer alan birçok ülkenin kültürünü öğrenme ve yaşam tarzlarını göstermeyi hedefleyen bir ekip olarak; Avrupa’yı gezmenin herkesin hakkı olduğuna inanıyor ve bu inancımızı sahip olduğumuz tecrübe ve iş disiplini ile birleştirerek Avrupa’yı görmek isteyen siz katılımcılarımızın hayallerini gerçekleştiriyoruz.

Geçmişten günümüze değin ve önümüzdeki uzun süre zarfında duruşundan ve vizyonundan taviz vermeyen ve kültürel faaliyetlere verdiği önem ile kültür turizmine her zaman destek olan deneyimli ekibimizle gücümüze güç katarak yolumuza devam ediyoruz. Jovenbus olarak yaptığımız etkinliklerin amacı sadece gezmek değil aynı zamanda gittiğimiz her ülkenin kültürünü siz genç katılımcılarımıza tanıtmaktır. Ayrıca, kampanyalarımızda gençlerin girişimcilik yanlarını da ön plana çıkarmayı hedeflemekteyiz. Buna bağlı olarak da söyleyebiliriz ki; Jovenbus, yaptığı her organizasyonu minimum düzeyde kâr amacı güderek, gençlerin yurtdışına çıkma konusundaki korkularını yenip farklı kültürel miraslar kazanması amacıyla yapmıştır ve yapmaya devam edecektir.

Farkımız

Avrupa’nın ve dünyanın birçok ülkesini gezmiş koordinatörler eşliğinde araç içi danışmanlık, Daha kısa sürede daha çok ülke ve şehir görmek için yorucu bir tur yerine gezilecek şehirlere göre uygun süre ayrılacak şekilde tur programına sahip olması, Diğer turlarda olduğu gibi tur ücreti + kapora ücreti haricinde ekstra ücret talep edilmemesi, Tur boyunca bireysel gezilerden çok grup aktivitelerini ön planda tutarak herkesin bir otobüs dolusu dostluklar kazanma avantajı, Türkiye çıkışlı otobüs ile Avrupa turlarında en uygun fiyata, en kaliteli imkanları sunması, Diğer firmalarda bulunmayan “Jovenbag (Seyahat Paketi)” sahibi olma avantajı, ki bu paketin içeriğinde;


  • Jovenbus çantası
  • Ülkeleri tanıtan ve diğer seyahat organizasyonlarında bulunmayan Jovenbus Avrupa Rehberi dergisi
  • Gidilen her şehirlerin ulaşım haritaları ve serbest zamanda yardımı dokunacak dökümanlar
  • Gidilen ülkelerdeki acil numaralar ve bizim WhatsApp hattımız
  • Jovenbus bilekliği
  • Kalem
  • İstek ve Görüş Formu

Özel tasarım 44-46-50-54 koltuklu 2011 model ve üzeri AB Trafik Kuralları’na uygun lüks otobüslerle yolculuk imkanı, Minimum düzeyde kâr elde ederek, gençlerin yurt dışına çıkma konusundaki korkularını yenip farklı kültürel miraslar kazanması amacıyla turlar yapması dolayısıyla her zaman en uygun Avrupa turlarında Jovenbus ailesi olarak, sizleri bizimle beraber “Bir Avrupa Macerası”na davet ediyoruz.

Hemen Başvur