Balayı Turları

Jovenbus balayı programları size çeşitli paketler sunar. Bu paketlerde her çiftin tercihine göre seçenekler bulunur. Paketlere göre Balayı tatilinizde şöför rehberiniz marka model aracı sizin isteğiniz üzerine hazırlanmaktadır, çiçeklerinizi seçebilir, resepsiyon, spa, yemek vekonaklayacağınız otele kadar kendinizi özel hissettirecek tercihlerinizi belirleyebilirsiniz.

Romantik Bir Rota Belirleyerek Unutulmaz Bir Balayı Yaşayın!

Balayınız için Jovenbus programlarından birini seçmek balayınızı çok özel bir anıya dönüştürür. Romantik bir rota belirleyerek son derece rahat ve dingin aynı zamanda eğlenceli bir balayı yaşarsınız. Hem eşinizle yeni yerler keşfetmenin keyfini yaşarsınız hem de Gidilen Ülkenin şeflerin elinden çıkan muhteşem lezzetleri birlikte tadarsınız.

Eşinizle Balayında Çok Güzel Zamanlar Geçirin!

Pek çok çift balayı için genellikle uzak şehirlerde ve otellerde rezervasyon yapsa da bu şekilde bir balayı çiftleri yorar. Üstelik otellerde her şey dahil sistem olduğu için otelden çıkmanız ve şehri keşfetmeniz mümkün olmaz. Bu nedenle balayı için jovenbus’un size hazırlayacağı turları seçmek vaktinizi çok daha iyi değerlendirmeniz için harika bir tercihtir.

Balayınızı güzel geçirmeyi düşünüyorsanız önceden her şeyin planlanması için size uygun olan kriterleri seçmelisiniz. Paketlere göre akşam yemeği, şöför, araç, rehber. Size en uygun paketi seçin ve jovenbus eşsiz bir balayıda hafızalarınızda yer açın.

Başvuru Formu

Lütfen bütün alanları doğru ve eksiksiz olarak doldurduğunuzdan emin olunuz. Teşekkürler.
Hemen Başvur